19 września 2023 nasze przedszkole odwiedził Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk razem z Radnym Rady Miejskiej Wrocławia Panem Jarosławem Charłampowiczem. Gości honorowych powitała Dyrektor Przedszkola Pani Joanna Jandy wraz z całą społecznością przedszkolną. Pan Prezydent zatańczył z Małymi i Dużymi Gajowickimi Skrzatami Taniec Życzliwości, zwiedził całe przedszkole, rozmawiał z przedszkolakami oraz zaprosił wszystkich do wspólnej pamiątkowej fotografii. Na zakończenie wizyty, Pan Prezydent otrzymał urodzinowy portret z kotem Wrockiem namalowany przez dzieci oraz … czapkę kucharską i fartuszek wraz z zaproszeniem do udziału w warsztatach kulinarnych pt.: Gajowickie Skrzaty Zdrowo Fermentują.

Cała społeczność Przedszkola nr 61 Gajowickie Skrzaty dziękuje Prezydentowi Wrocławia Panu Jackowi Sutrykowi za wspaniałe spotkanie. Jesteśmy zaszczyceni!