Szanowni Państwo,
Miasto Wrocław jak co roku jesienią od wielu już lat realizuje kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie zachowaniom przemocowym: Wrocław Bez Przemocy. W ramach kampanii prowadzone są różne działania edukacyjne, informacyjne, outdorowe. W tym roku kontynuujemy oddziaływania, które mają na celu wyposażyć rodziców w wiedzę i kompetencje, które sprawiają, że mniej jest napięcia i stresu w relacjach z dziećmi, a tym samym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia niewłaściwych zachowań wobec dzieci.
W ramach tegorocznej kampanii w kinie Nowe Horyzonty w październiku i listopadzie organizowane są czwartkowe spotkania dla dzieci i rodziców. Podczas spotkań psycholodzy i psychoterapeuci podzielą się swoim doświadczeniem, podpowiedzą, jak rozwiązać podstawowe problemy wychowawcze, i pomogą spojrzeć inaczej na swoje dzieci.
Więcej informacji w poniższym artykule:
https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/spotkania-dla-rodzicow-w-kinie-nowe-horyzonty