Szanowni Państwo, informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, kierownictwo Śląska Wrocław organizuje kolejną odsłonę akcji „Dzieci na stadionie”.
Do wspólnego kibicowania i zabawy zaprasza się wszystkie dzieci, które nie ukończyły 15 roku życia.
👉Dzieciom i ich opiekunom kierownictwo Śląska Wrocław zapewnia: specjalną strefę dobrej zabawy WKS-u, bezpłatne bilety na sektor D, spotkanie z zawodnikami i Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, kącik małego kibica, konkursy, stanowisko z grami wideo.
👉Jednak to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych kibiców 16 września przed meczem ze Stalą Mielec. Głównym punktem dnia będzie mecz, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na Tarczyński Arenie.
❗Ważne!
Osoby zainteresowane powinny wysłać zgłoszenie (ilościowe, bez wysyłania danych) do 12 września (czwartek) na adres wks@slaskwroclaw.pl Należy podać nazwę placówki oraz liczbę osób do 15 r.ż..
👉Klub odsyła link z dostępem do systemu, wraz z instrukcją obsługi, która umożliwia samodzielne uzupełnienie biletów danymi osobowymi na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i kibicowania naszym zawodnikom.