Drodzy Rodzice!

Serdecznie zachęcamy do wspólnego czytania naszym Skrzatom. Maluchy uwielbiają bajki, ale najbardziej na świecie kochają słuchać Waszego głosu!

Wejście w świat przedszkola dla trzylatka to wielka przygoda, mnóstwo emocji, ale także duże wyzwanie. Wasza obecność w sali daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wzmacnia ich pewność siebie i jest dla nich ogromnym powodem do dumy.

Serdecznie zapraszamy Mamy, Tatusiów, Babcie i Dziadków do włączenia się w naszą akcję!

Co robimy?
Przychodzicie do grupy na około 10–15 minut i czytacie dzieciom wybraną przez siebie książeczkę.

Co czytamy?
Ulubioną bajkę, wierszyki lub krótkie opowiadanie Waszego dziecka.

Jak się zapisać?
Chęć udziału oraz dogodny termin prosimy zgłaszać bezpośrednio u wychowawców grupy.
Planujemy spotkania minimum raz w miesiącu. Nie musicie być zawodowymi aktorami – dla dzieci najważniejsze są Wasz czas, obecność i uśmiech!

Dotychczas mieliśmy już przyjemność gościć pierwszych Rodziców, którzy podzielili się z dziećmi radością wspólnego czytania. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas tych spotkań

Zapraszamy do wspólnego tworzenia pięknych czytelniczych wspomnień.

Serdecznie zapraszają
Wychowawcy Grupy I.